Konferencja - zwinne zarządzanie w dużych organizacjach

W dniach 25-26 października br. w Warszawie odbędzie się konferencja CEE-AGILEAN dotycząca stosowania zwinnych metod zarządzania w dużych organizacjach. Organizatorzy chcą na niej zaprezentować podejście i idee, które mogą pomóc w podniesieniu efektywności i budowaniu wartości biznesowej firmy.

W czasie konferencji eksperci powiedzą m.in. na czym polega nowe, radykalne zarządzanie, jak wdrożyć zwinne podejście w korporacji, co tak naprawdę daje podejście agile i lean organizacji, w jakich projektach agile się nie sprawdza i jakie są czynniki sukcesu zwinnych projektów na dużą skalę. Gośćmi specjalnymi konferencji będą: Steve Denning, autor światowych bestsellerów na temat zarządzania radykalnego takich jak "The Leader's Guide to Radical Management: Reinventing the Workplace for the 21st Century" oraz Jutta Eckstein, agile coach z wieloletnim doświadczeniem we wdrażania metod zwinnych w dużych organizacjach.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciel: ING Bank Śląski, IBM SW Labs i Roche Pharmaceuticals, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami we wdrażaniu zwinnych metod zarządzania w swoich organizacjach. Całość spotkania zakończy otwarta dyskusja, która umożliwi wymianę idei biznesowych, a także dyskusję z udziałem praktyków. W drugim dniu konferencji odbędą się warsztaty, prowadzone przez Steve'a Denninga, na temat przywództwa, a także posługiwania się umiejętnością opowiadania historii w codziennej pracy lidera.

Zobacz również:

  • Bezpeczeństwo IT – nowy paradygmat
  • Jak schrupać scrum na co dzień. Relacja ze Scrum Experience Day 2022
  • Czarna strona Apple, o której się nie mówi

Więcej informacji na temat samej konferencji, a także szczegółowy program można znaleźć na stronie:http://www.cee-agilean.com/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200