Konferencja WROC# już za dwa tygodnie!

Już 12 marca tego roku w Centrum Konferencyjnym Hali Stulecia we Wrocławiu, będzie miało miejsce jedno z najciekawszych wydarzeń w branży IT w tym roku! Brytyjska firma Objectivity zorganizuje konferencję WROC# dedykowaną programistom .NET i pasjonatom oprogramowania.

To będzie pierwsze i jedyne, jak dotąd, wydarzenie, we Wrocławiu, kiedy na jednej scenie spotka się siedmiu zagranicznych prelegentów, znanych i wysoko cenionych specjalistów w branży IT. Marcowe wydarzenie swoją obecnością uświetnią między innymi Mark Seeman, Dan North i Mark Rendle. Podczas swoich prelekcji poruszą tematy ściśle związane z: HTML 5, ASP.NET vNext, AngularJS i programowaniem funkcyjnym. Zarówno dla prelegentów, jak i gości spotkania będzie to niepowtarzalny moment, aby stanąć ze sobą ramię w ramię i podzielić się swoimi doświadczeniami.

W tym niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, weźmie udział ponad 350 osób, którym udało się zdobyć miejscówki. Wszystkie bilety, ku zaskoczeniu organizatorów, rozeszły się w 2 minuty od otwarcia rejestracji. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym nie udało dostać się na konferencję - zostanie ona zarejestrowana i udostępniona na naszej stronie internetowej.

Konferencję w całości sponsoruje firma Objectivity wspierając inicjatywę swoich pracowników, którzy zajmują się jej organizacją. W tej chwili, na kilkanaście dni przed wydarzeniem wszystko dopinane jest na ostatni guzik.

Podczas WROC#, w przerwach między następującymi po sobie prezentacjami, uczestnicy wydarzenia będą mogli zagrać w piłkarzyki oraz zjeść coś smacznego. Natomiast wieczorem, po kilku godzinach prezentacji, dzień zostanie zwieńczony after party.

Aby być z nami na bieżąco, odwiedź nasz fanpage na Facebook’u i Twitterze!

Konferencja WROC# już za dwa tygodnie!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Computerworld.


TOP 200