Konferencja Sybase

W dniach 10 i 11 maja odbyła się w Warszawie konferencja użytkowników Sybase, na której zaprezentowano nowe rozwiązania oraz strategię firmy na najbliższe miesiące.

W dniach 10 i 11 maja odbyła się w Warszawie konferencja użytkowników Sybase, na której zaprezentowano nowe rozwiązania oraz strategię firmy na najbliższe miesiące. Konferencja miała charakter techniczny i adresowana była do projektantów aplikacji, administratorów i analityków systemów informatycznych oraz osób odpowiedzialnych za strategie informatyzacji firmy.

Amerykańska firma Sybase jest jednym z czołowych dostawców oprogramowania bazodanowego i narzędzi do budowania aplikacji biznesowych. Głównym elementem nowej strategii jest technologia tworzenia portali Informacyjnych Enterprise Information Portal (EIP), uzupełniająca dotychczasowa działalność firmy w zakresie baz danych i narzędzi do tworzenia aplikacji internetowych dla dużych korporacji. W ofercie firmy można znaleźć miedzy innymi: narzędzia PowerDesigner – zestaw do modelowania danych, PowerBuilder – środowisko do szybkiej budowy aplikacji klient/serwer, PowerJ – środowisko do tworzenia aplikacji internetowych w Javie, webowy serwer aplikacyjny - Enterprise Application Server; serwer replikacyjny dla systemów rozproszonych działających w czasie rzeczywistym - Sybase Replication Server oraz produkty baz danych: Adaptative Server Enterprise, Adaptative Server Anywhere i Adaptative Server IO. Firmy oferuje także produkty do tworzenia i zarządzania hurtownią danych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200