Konferencja Microsoft dla Biznesu

W dniach 29-30 listopada br. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja Microsoft dla Biznesu 2016. Skupiona będzie wokół możliwości, jakie niesie cyfrowa transformacja dla polskiej gospodarki i przedsiębiorstw ją tworzących. Wydarzenie jest skierowane do praktyków biznesu, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej.

Tematem wiodącym spotkania będzie Cyfrowa Transformacja jako symbol czwartej rewolucji przemysłowej. W trakcie spotkania wspólnie z Klientami i Partnerami przedstawione zostaną konkretne przykłady strategii i rozwiązań.

Dwa dni tegorocznej edycji wypełnią spotkania podzielone na blisko 40 sesji tematycznych i warsztatów pogrupowanych w branżowe sesje wertykalne. Uczestnicy będą mieli okazję poznać doświadczenia przedstawicieli takich firm, jak Ecco, Zortrax, Promedica24, Mercator Medical S.A., Matras, Multikino SA, Tikkurila Polska S.A.

Zobacz również:

  • Czy RPA dzisiaj to tylko automatyzacja?
  • Błąd systemu geolokalizacji zablokował wczoraj użytkownikom dostęp do chmury Azure
  • Ericsson obcina zatrudnienie - prace straci 1400 osób

Drugi dzień wydarzenia przyniesie sesje dotyczące takich zagadnień jak rozwój biznesu w oparciu o chmurę i mobilność, budowanie wartości i przewagi z wykorzystaniem danych i ich odpowiedniej analizie a także tworzeniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o nowoczesne technologie.

Jednym z patronów medialnych konferencji (więcej na jej temat można znaleźć tutaj) jest Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200