Konferencja InTENSO your JIRA experience

Australijska firma Atlassian jest twórcą narzędzia noszącego nazwę JIRA, które zostało opracowane z myślą o deweloperach tworzących nowe aplikacje. Narzędzie służy do śledzenia błędów w procesie produkcji oprogramowania, zarządzania testami oprogramowania oraz pomaga zarządzać projektami. Umożliwia też planowanie i monitorowanie pracy nad kolejnymi wersjami aplikacji, kontrolowanie ich udostępniania oraz raportowanie.

JIRA znajduje obecnie coraz częściej zastosowanie poza samym obszarem produkcji oprogramowania. Firmy używają tego rozwiązania również do zarządzania projektami i optymalizowania istotnych procesów biznesowych. Chcąc przybliżyć ten temat użytkownikom, InTENSO Sp. z o.o. - jedyny w Polsce partner Enterprise firmy Atlassian - organizuje w dniu 10-go września br. w Warszawie (na Stadionie Narodowym) konferencję InTENSO your JIRA experience, poświęconą temu rozwiązaniu.

Jednym z ważniejszych punktów konferencji będzie wystąpienia Nicka Riley’a, reprezentującego firmę Atlassian, który opowie o skalowaniu środowiska JIRA do poziomu wymaganego przez największe organizacje. Ciekawie zapowiadają się wystąpienia przedstawicieli firmy AVG Techologies, którzy będą prezentować w nietypowy i interesujący sposób, jak można prosto skonfigurować zarządzanie testami w JIRA w firmie posiadającej 200 mln użytkowników końcowych.

Zobacz również:

Przedstawiciel Credit Agricole Bank Polska zaprezentuje sposób rozwiązania szeregu problemów przy wykorzystaniu JIRA w połączeniu z Artifactory. Z kolei przedstawiciele firmy InTENSO pokażą w jaki sposób uczynić z JIRA przyjazne narzędzie, które będzie praktycznie wykorzystywane przez biznes. Podczas konferencji dyskutowane będą także zagadnienia związane z wykorzystaniem JIRA przy metodach pracy projektowej - takich jak Scurm czy Kanban. Wszyscy zainteresowani wyższym stopniem wtajemniczenia będą mogli dowiedzieć się więcej o tworzeniu projektów i zastosowaniu tablic, które wspierają zwinne metody pracy.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj.


TOP 200