Konferencja Future Cloud

W dzisiejszym cyfrowym świecie, aplikacje stały się krytyczne dla każdego biznesu. Jednocześnie, w wielu firmach już ponad 20% aplikacji działa w chmurze.

Konferencja Future Cloud

Ponad 40% organizacji twierdzi, że planuje wprowadzać aktualizacje aplikacji co najmniej raz w tygodniu, zaś do 2023 roku, 40% wszystkich aplikacji produkcyjnych przeniesionych zostanie do chmury.

Zespoły IT stają przed wyzwaniem zarządzania setkami aplikacji w wielu różnych środowiskach chmurowych, zabezpieczenia ich przed cyberatakami, błyskawicznego przywrócenia ich działania po ewentualnej awarii – a wszystko to przy zachowaniu równowagi między wydajnością a kosztami.

Zobacz również:

  • Najlepsi pracodawcy świata
  • Praca zdalna tylko dla wybranych Polaków. Badanie ClickMeeting

2 czerwca podczas organizowanego przez Cisco wydarzenia Future Cloud, międzynarodowi eksperci zaprezentują kolejne nowości w tych obszarach. Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie.

Natomiast 8 czerwca Cisco zaprasza na konferencję poświęconą pracy hybrydowej - Hybrid Work. Made Real. A Webex Special Event. Ten model staje się właśnie codziennością. W jaki sposób dobrać odpowiednie narzędzia, tak aby model pracy hybrydowej był dobrze dostosowany do potrzeb, inkluzywny, bezpieczny? O tym opowie m.in. Zak Brown, CEO McLaren Racing. Więcej szczegółów i rejestracja

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200