Konferencja Computerworld „IT w samorządach” już za tydzień!

Już niebawem, 17 października 2013, odbędzie się konferencja Computerworld „IT w samorządach”, której hasłem przewodnim jest „Rozwój samorządu dzięki inwestycjom w innowacje”.

Tematyka konferencji koncentrować się będzie przede wszystkim na dwóch zagadnieniach: korzyściach, jakie samorządom różnych szczebli przynoszą inwestycje w nowoczesne technologie teleinformatyczne oraz – z drugiej strony – trudnościom przy postępowaniach przetargowych, jakie często towarzyszą takim wdrożeniom. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, na jakiego typu są to problemy, oraz jak radzą sobie z nimi najbardziej doświadczeni przedstawiciele samorządów. Przekonają się, jak godzić skuteczność w postępowaniach przetargowych z jednoczesną troską o spójność zamawianych systemów z tymi już posiadanymi.

Wśród panelistów znajdą się między innymi przedstawiciele miast będących liderami innowacji, w tym tegoroczni zdobywcy tytułu Lidera Informatyki w kategorii „sektor publiczny”.

Zobacz również:

Konferencja „IT w samorządach” adresowana jest przede wszystkim do przedstawicieli zarządów JST, skarbników i sekretarzy miast, osób zarządzających wydziałami IT oraz zamówień publicznych, a także specjalistów oraz dostawców, adresujących swoje technologie do sektora public.

Konferencję patronatem objęły: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Zamówień Publicznych.

Wydarzenie będzie miało miejsce 17 października 2013 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie, w godz. 9:30 – 15:45. Uczestnictwo na konferencji możliwe jest po zarejestrowaniu się na stronie www.it-samorzad.computerworld.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora publicznego.


TOP 200