Komunikator jak powietrze

Portal o2.pl stworzył Tlen.pl - komunikator zgodny z Gadu-Gadu.

Portal o2.pl poszedł w ślady konkurentów i również stworzył własny program do komunikacji w Internecie. Niedawno podobne programy opracowały portale Onet oraz Wirtualna Polska.

Tlen.pl, czyli dzieło twórców portalu o2.pl, znanego też z serwisu kont pocztowych go2.pl, zostało w pełni przystosowane do polskich warunków. Oprócz szybkiej komunikacji z użytkownikami zapisanymi w liście kontaktów, aplikacja umożliwia: wysyłanie SMS-ów (do polskich sieci komórkowych), sprawdzanie poczty elektronicznej (tylko w serwisie Tlen.pl), prowadzenie rozmów we dwoje oraz zdalnych konferencji pomiędzy wieloma osobami jednocześnie.

Adres użytkownika nie ma postaci ciągu cyfr (np. 263475), ale jest podobny do adresu pocztowego: użytkownik@tlen.pl. Użytkownicy po bezpłatnej rejestracji otrzymują konto e-mail o pojemności 20 MB z 3 adresami: login@tlen.pl, login@o2.pl, login@go2.pl oraz możliwość posługiwania się tym samym loginem i hasłem w portalu o2.pl. Komunikator

Tlen.pl umożliwia także łączenie się z serwerem Gadu-Gadu. Tym samym można jednocześnie kontaktować się użytkownikami Gadu-Gadu i Tlen.pl za pomocą tego jednego programu.

Więcej informacji:

http://tlen.pl