Komputronik został dystrybutorem tabletów Apple

Umowa została zawarta z europejską centralą Apple. Przełoży się to na ceny, dostępność, serwis posprzedażny - zapowiada Komputronik.

Dotychczas właściciel sieci salonów Komputronik nabywał tablety Apple u pośredników. Była to procedura legalna, jednak wpływała na cenę urządzeń, ich dostępność w salonach, a także komplikowała kwestie napraw czy zwrotów. Dzięki umowie zawartej bezpośrednio z europejską centralą Apple firma Komputronik będzie w stanie sprzedawać tablety w salonach i internetowym sklepie w cenach gwarantowanych przez producenta. Łatwiej będzie też zadbać o ich dostępność oraz serwis posprzedażny (w tym reklamacje i zwroty). Ponadto w salonach Komputronik pojawią się demonstracyjne wersje tabletów. Jak się dowiedzieliśmy, Komputronik był inicjatorem umowy, a Apple "nie wahało się długo".

Komputronik zapowiada, że chce stworzyć najszerszą w Polsce ofertę tabletów oraz smartfonów i niebawem podpisze kolejne oficjalne umowy dystrybucyjne z kluczowymi producentami urządzeń mobilnych.

Zobacz również:

  • Znamy zwycięzców tegorocznego rankingu App Store Awards
  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200