Komputronik – zmiana na stanowisku dyrektora finansowego

Jarosław Szaliński został nowym dyrektorem finansowym Grupy Komputronik. W ramach swoich obowiązków, które przejął 14 września 2020, będzie odpowiedzialny za funkcjonowanie obszaru finansów, księgowości i kadr oraz za sprawność operacji back office.

Komputronik

Jarosław Szaliński posiada ponad 25-cio letnie doświadczenie w zarządzaniu, nadzorowaniu i optymalizacji kluczowych procesów zarządczych i operacyjnych. Do tej pory pełnił funkcje Dyrektora Sprzedaży, Dyrektora Finansowego, Prezesa Zarządu i Członka Rady Nadzorczej w największych firmach notowanych na WIG20.

Nowy CFO Komputronik posiada szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas pracy m.in. dla koncernu naftowego, przewoźnika kolejowego, farmaceutycznego, produkcyjnego, medialnego i FMCG. W Grupie Komputronik będzie wspierał decyzje Zarządu oraz wspomagał Spółki z Grupy Komputronik w procesie optymalizacji działań.

Zobacz również:

  • Jak będą rosły wydatki na ICT
  • Twitter będzie miał nowego CEO

„Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Grupy Komputronik. Chcę wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie by przyczynić się do rozwoju jednego z czołowych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce”, skomentował nominację Jarosław Szaliński

Dotychczasowy dyrektor finansowy Grupy Komputronik – Krzysztof Nowak – będzie współpracował z nowym CFO w ramach obszaru finansów i w bieżących działaniach operacyjnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200