Komputeryzacja Kolbuszowskiej biblioteki

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Kolbuszowie zainstalowane są dwa komputery klasy PC IBM, dzięki którym jej dyrektor chce stworzyć Centrum Informacji Komputerowej.

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Kolbuszowie zainstalowane są dwa komputery klasy PC IBM, dzięki którym jej dyrektor chce stworzyć Centrum Informacji Komputerowej. Ma to być po prostu komputerowy katalog posiadanych zasobów bibliotecznych, który umożliwi czytelnikom szybkie dotarcie do poszukiwanej książki lub informacji bibliograficznej. Kolbuszowska biblioteka otrzymała oprogramowanie od Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Już obecnie komputerowo rozdzielane są faktury pomiędzy poszczególne filie biblioteki. W przyszłosci wydruki komputerowe, informujące o nowościach, mają być rozsyłane do wszystkich bibliotek na terenie gminy, włącznie ze szkolnymi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200