Komputery w Poznaniu i Nowym Śączu

Poznański "ORBIS" zamierza wprowadzić komputerowy system rezerwacji i sprzedaży biletów komunikacyjnych oraz innych usług o nazwie "Amadeusz".

Poznański "ORBIS" zamierza wprowadzić komputerowy system rezerwacji i sprzedaży biletów komunikacyjnych oraz innych usług o nazwie "Amadeusz". System stanowi połączenie programu obsługującego rezerwację miejsc na 300 liniach lotniczych z bazami danych przydatnych w turystyce. "Amadeusz" pozwala nie tylko na rezerwację miejsc lotniczych na najbardziej skomplikowanych trasach, z uwzględnieniem wszystkich możliwych zniżek i bonifikat. Klient zostaje także poinformowany o ustroju politycznym, klimacie, cenach hoteli i zakupów, wydarzeniach kulturalnych kraju docelowego. Prezentowany na ostatnich targach turystycznych w Berlinie "Amadeusz" oceniony został jako jeden z najlepszych programów komputerowych dla biur podróży. Zakup i zainstalowanie systemu w Poznaniu zapewni obsługę gości "Orbisu" na najwyższym, światowym poziomie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200