Komputery Optimusa na raty

Firma podpisała umowę o współpracy z firmą Best SA, udzielającą m.in. kredytów i pożyczek. Udziałowcem obu firm jest BRE Bank.

Zarząd Best SA zawarł wczoraj (7 listopada) umowę o współpracy z Optimusem w zakresie sprzedaży ratalnej zestawów komputerowych o nazwie Onet Komputer. Spółka - działając jako pełnomocnik BRE Banku SA - pośredniczyć będzie w udzielaniu przez ten bank osobom fizycznym kredytów na zakup zestawów Optimusa.

Między innymi dzięki sprzedaży ratalnej, a także dostawom komputerów na Ukrainę, sprzedaż komputerów nowosądeckiej spółki w IV kwartale ma wynieść 35 tys. sztuk. O planach sprzedaży komputerów na raty zarząd Optimusa informował jeszcze na początku tego roku.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

Umowa przewiduje obsługę klientów telefonicznie, za pośrednictwem Internetu i w sieci placówek BEST. Z kolei promocją tej usługi zajmie się TVN i Onet.pl. Grupa ITI, do której należą obie firmy, jest także akcjonariuszem Optimusa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200