Komputer w małym biznesie

Dwie wrocławskie firmy softwarowe: "EL-PRO" i "PRO" zorganizowały w dniach 2-14 bm. w gmachu miejscowej Biblioteki Wojewódzkiej wystawę pt. "Komputer w małym biznesie".

Dwie wrocławskie firmy softwarowe: "EL-PRO" i "PRO" zorganizowały w dniach 2-14 bm. w gmachu miejscowej Biblioteki Wojewódzkiej wystawę pt. "Komputer w małym biznesie". Oprócz organizatorów, prezentowały na niej swe wyroby "CCS", "COMEX", "MULTISERWIS" oraz "PROBIT". Ekspozycja przygotowana została bardzo starannie, choć skromnie. Do szczególnie ciekawych eksponatów należały: "Subiekt 2" - program do prowadzenia kompleksowej obsługi sprzedaży lub magazynu, "System Finansowo-Księgowy AFK" - pozwalający na komputeryzację księgowości, "Wrocławski Informator Komputerowy" - modemowy bank informacji dla biznesmenów oraz system ewidencji towarów, oparty na kodach kreskowych. Na uwagę zasługiwał też edytor graficzny "Słowo" - chyba najprostszy i najbardziej przyjazny dla użytkownika produkt softwarowy rodzimej produkcji. Bardzo dużym plusem prezentowanej oferty były również relatywnie niskie ceny programów, bowiem większość z nich mieściła się w granicach od 500 tys. do 1 mln zł. Postaramy się omówić bliżej niektóre z tych produktów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200