Komputer panelowy

Advantech produkuje komputer panelowy noszący nazwę PPC-154T, który można zamawiać z procesorem Pentium 4 (2,8 GHz) lub Celeron (2,4 GHz). Płyta główna komputera jest wyposażona w chipset Intel 845GV i można na niej zainstalować do 2 GB pamięci RAM.

Komputerowi towarzyszy monitor TFT o przekątnej 15 cali. Opcjonalnie można zamawiać ekran dotykowy, pozwalający na pracę bez klawiatury. Do wyboru są 3 typy ekranów dotykowych: rezystancyjny, pojemnościowy i SAW.

Komputer panelowy
Komputer jest wyposażony w szereg interfejsów (w tym 4xUSB 2.0, 2xRS-232, Ethernet 10/100Base-T i 2xFIREWIRE 1394) i dysponuje gniazdami Mini-PCI i PCI, w których można instalować dodatkowe karty.

Komputer można ukryć w otworze pulpitu operatorskiego albo szafy sterowniczej. Jednak dzięki zaprojektowaniu tylnej ściany zgodnie ze standardem VESA, możliwy jest też montaż naścienny lub umieścić komputer na biurku, wykorzystując do tego celu gotowe elementy montażowe.

Komputer ma w swojej ofercie Elmark Automatyka.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDGLicensi[email protected]

TOP 200