Komputer '91

25 stycznia zakończyły się w Warszawie VI Międzynarodowe Targi Komputer'91. Wzięło w nich udział wyjątkowo dużo wystawców - aż 194 z 15 krajów, a gdyby nie kłopoty z powierzchnią wystawową, byłoby ich zapewne znacznie więcej.

25 stycznia zakończyły się w Warszawie VI Międzynarodowe Targi Komputer'91. Wzięło w nich udział wyjątkowo dużo wystawców - aż 194 z 15 krajów, a gdyby nie kłopoty z powierzchnią wystawową, byłoby ich zapewne znacznie więcej. Targi odbywały się w salach Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu Victoria. W ciągu czterech dni trwania imprezy odwiedziło ją kilkadziesiąt tysięcy zwie-dzających. W biurze prasowym akredytowało się 80 dziennikarzy, w tym kilkunastu z zagranicy w większości z redakcji zaprzyjaźnionych z nami pism wydawanych przez IDG. W czasie imprezy odbyło się wiele konferencji prasowych zorganizowanych przez poszczególnych wystawców, m.in. firmę Bull z Francji, ICL z Wielkiej Brytanii, CSBI z Warszawy, INCOM z Wrocławia. W czasie targów ukazywała się codziennie specjalna gazeta - BIULETYN COMPUTERWORLD, w której zamieszczane były bieżące informacje, rozmowy z wystawcami, informacje o poszczególnych firmach biorących udział w imprezie.

Przyznano także nagrody. Do tradycyjnej nagrody Mikro-Laur'91, przyznawanej przez Fundację Rozwoju Technik Komputerowych nominowanych było sześć prac:

- ReMix - wielozadaniowy, wieloprocesorowy system operacyjny czasu rzeczywistego, autor: Andrzej Piątek;

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200