Kompaktowy przełącznik KVM

Firma Adder wzbogaciła ofertę o kompaktowy przełącznik KVM noszący nazwę AdderView CATx 1000. Urządzenie pozwala zarządzać lokalnie albo zdalnie (z odległości kilkuset metrów) maks. 16 serwerami.

Przełącznik CATx1000 współpracuje ze wszystkimi platformami PC wyposażonymi w klawiaturę i myszkę USB, PS/2 oraz z serwerami Sun. Urządzenie jest zgodne ze znanymi systemami operacyjnymi: Windows (wszystkie wersje), DOS, Linux, Unix, BSD, wszystkie wersje systemu Sun OS i Mac OS oraz NetWare.

Kompaktowy przełącznik KVM
Producent oferuje użytkownikom moduły do podłączenia komputera PC. Są to moduły CAM wyposażone w pamięć flash, pozwalające aktualizować oprogramowanie. Dostępne są modele PS/2, USB i do obsługi serwerów Sun.

Przełączniki można łączyć w wieżę, która w maks. konfiguracji jest w stanie kontrować do 256 komputerów. Przełączniki wchodzące w skład wieży komunikują się między sobą przy użyciu okablowania CATx.

Wykorzystując odbiornik AdderLink X200 lub X100 oraz zintegrowany z urządzeniem moduł rozszerzający CATx, użytkownik ma możliwość kontrolowani przełącznika AdderView CATx 1000 z odległości do 300 m (za pośrednictwem okablowania UTP).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200