Kolorowy Siemens

Siemens zaprezentował odświeżoną wersję połączenia telefonu komórkowego z handheldem o nazwie SX45. Urządzenie nosi teraz nazwę SX45i – nowością jest w nim zastosowanie technologii GPRS.

Niemiecki koncern zaprezentował odświeżoną wersję połączenia telefonu komórkowego z handheldem o nazwie SX45. Urządzenie nosi teraz nazwę SX45i – nowością jest w nim zastosowanie technologii GPRS.

Urządzenie wyposażone również jest w duży, kolorowy wyświetlacz LCD – przedstawiciele Siemensa szczycą się tym, że jest to dopiero trzecie dostępne na rynku urządzenie tego typu (tzn. kolorowy "telefono-handheld") – po Nokii 9210 i Motoroli Accompli 009.

Zobacz również:

SX45i waży ok. 300 g i ma ok. 2 cm grubości. Urządzenie jest w pełni funkcjonalnym telefonem komórkowy oraz rozbudowanym handeldem. Wyposażone jest w m.in. w złącze umożliwiające podłączenie kart pamięci flash oraz zestaw słuchawkowy. Przeglądarka internetowa oraz zastosowanie technologii GPRS (pakietowej transmisji danych) pozwalają na szybkie, wygodne i względnie tanie przeglądanie stron WWW oraz korzystanie z poczty elektronicznej.