Kolokacja w ofercie Pro Futuro

Operator rozpoczyna świadczenie usług kolokacyjnych. Spółka rozszerzyła działalność swojej Infostrady Futuro o Łódź i zmienia charakter serwisu internetowego.

Usługi kolokacyjne będą przez Pro Futuro świadczone w centrum danych w Warszawie. Klienci wynajmujący powierzchnię na dowolny własny serwer otrzymują gwarancje m.in. ciągłości zasilania, bezpieczeństwa danych oraz stałego dostępu do Internetu przez cztery główne styki międzyoperatorskie. Pro Futuro oferuje dwa rodzaje kolokacji. Kolokacja Futuro I jest przeznaczona dla klientów nie potrzebujących gwarantowanej przepływności a kolokacja Futuro II dla klientów oczekujących dużych gwarantowanych przepływności, bez opłat za generowany ruch z i do Internetu.

Rozszerza także działalność Infostrada Futuro. Spółka rozpoczęła obsługę klientów w Łodzi, która jest dziesiątym miastem w zasięgu sieci Futuro. Oferowane przez firmę usługi można będzie zamawiać również poprzez witrynę www.profuturo.pl . Na razie możliwe jest zamówienie usługi hostingowej (skrzynki e-mail w ramach poczty Futuro i przestrzeń dyskową w ramach wirtualnego serwera Futuro na stronę www) i zarządzanie nimi. Serwis udostępnił także helpdesk.

Zobacz również:


TOP 200