Kolejna umowa TP SA i ComputerLandu

ComputerLand SA i Telekomunikacją Polską SA podpisały umowę na wdrożenie Systemu Paszportyzacji Sieci Miejscowej Pas'Tel na terenie Obszarów Telekomunikacji w Szczecinie, Koszalinie i Słupsku. Firmy p...

ComputerLand SA i Telekomunikacją Polską SA podpisały umowę na wdrożenie Systemu Paszportyzacji Sieci Miejscowej Pas'Tel na terenie Obszarów Telekomunikacji w Szczecinie, Koszalinie i Słupsku. Firmy podpisały także aneks do umowy na instalację, wdrożenie i uruchomienie Scentralizowanego Systemu Utrzymania Sieci Abonenckiej Arctus-CL dla Regionu w Gdańsku. Wartość podpisanych umów wynosi ok. 8,5 mln zł.

System Pas'Tel przeznaczony jest do paszportyzacji infrastruktury telekomunikacyjnej oraz wspierania zarządzania i eksploatacji sieci. Pozwala on m.in. na pełny opis technicznych i eksploatacyjnych parametrów sieci wraz z prezentacją obiektów telekomunikacyjnych na mapach geodezyjnych.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

TP S.A. i ComputerLand i TP SA zamierzają kontynuować prowadzone projekty i dalsze prace związane z usprawnieniem systemów wspomagających zarządzanie i procesy biznesowe TP SA.

***

ComputerLand zawarł kolejne umowy z TP SA o łącznej wartości 26,3 mln zł

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200