Kolejna beta WinZipa

W Internecie jest już dostępna druga wersja testowa (beta 2) programu WinZip 8.1, przeznaczonego do obsługi plików skompresowanych.

WinZip 8.1 beta 2 to najnowsza, testowa wersja tego popularnego programu do obsługi plików skompresowanych. Aplikacja oferuje obsługę kilkunastu formatów, w tym najbardziej znanych: ZIP, CAB, ARJ czy TAR (nie obsługuje formatu RAR).

Głównym udoskonaleniem jest kompatybilność programu z systemem Windows XP. Pozostałe nowości to m.in. większa integracja z eksploratorem Windows, funkcja dekompresji wielu plików ZIP jednocześnie oraz możliwość dzielenia dużego archiwum na kilka mniejszych plików, które będą bardziej odpowiednie, np. do przesyłania pocztą elektroniczną (przydatne w przypadku limitu objętości załączników). W porównaniu z wersją beta 1 autorzy usunęli kilka wykrytych błędów.

Zobacz również:

Producent zwraca uwagę, iż najnowsza edycja WinZip znajduje się na razie w fazie testów i może zawierać istotne wady. Toteż zastrzegł sobie prawo rozpowszechniania WinZip 8.1 w wersji beta 2. Dlatego program dostępny jest wyłącznie ze strony internetowej producenta.

Więcej informacji i plik do pobrania: http://www.winzip.com/betawz.cgi


TOP 200