Kioski internetowe made in Poland

Opolska firma Artboro opracowała wszechstronny Web-Kiosk, urządzenie multimedialne wyposażone w automat wrzutowy na monety, zarządzany inteligentnym programem z dowolnego miejsca poprzez Sieć.

Aplikacja zarządzająca umożliwia pełną zdalną kontrolę nad kioskiem z dowolnego miejsca. Poprzez internet możemy w pełni zarządzać terminalem (ustawiać stronę, która będziemy wyświetlać się na pulpicie, program umożliwia również prowadzenie statystyk na temat tego jakie strony są najczęściej odwiedzane przez klientów, w jakich godzinach i w jakie dni. Zdalnie można ograniczać dostęp do stron niepożądanych ( całkowity zakaz dostępu), możemy także wyłączyć bądź uruchomić ponownie terminal. Poprzez sms urządzenie komunikuje się z administratorem i informuje go o wszelkich problemach jak i o zawartości kieszeni aparatu wrzutowego.

Web-Kiosk

Web-Kiosk

Kiosk waży ok 70 kg co utrudnia łatwe wyniesienie czy kradzież . Klawiatura posiada podwyższoną wytrzymałość - 20 mln uderzeń. Urządzenia wyposażono w 17 i 19-calowe monitory chronione hartowana szybą.

Informacje:

http://www.web-kiosk.eu