Kinowy projektor Mitsubishi

Równocześnie z wprowadzeniem na rynek nowej serii projektorów XL4/XL8, Mitsubishi postanowiło zadbać również o klientelę interesującą się kinem domowym. Do tych zastosowań przygotowano model HC3U - projektor wykorzystujący 3 matryce 16:9 pSi o przekątnych 0,7” i rozdzielczości 960x540.

Kinowy projektor Mitsubishi
Projektor wyposażono w obiektyw z manualną regulacją ostrości i zoomu, pozwalający na wyświetlanie obrazów o przekątnych od 40 do 300 cali.

W Mitsubishi HC3U jako źródło światła zastosowano 180-watową lampę typu N-SHP o żywotności 2000 godzin (2500 godzin w trybie ekonomicznym), pozwalającą uzyskać jasność obrazów rzędu 1300 ANSI lm przy współczynniku kontrastu 500:1. HC3U wyposażono w funkcje Natural Color Matrix, sRGB i regulacji temperatury barw, jak również w układy podwajania linii, korekcji gamma i poprawy jednorodności kolorów. Nowością są zastosowane w projektorze układy redukcji szumów obrazu oraz cyfrowy filtr grzebieniowy sygnałów wizyjnych.

W projektorze wykorzystano układy korekcji zniekształceń trapezowych zarówno pionowych jak i poziomych, co umożliwia łatwy dobór miejsca umieszczenia projektora względem ekranu projekcyjnego. Urządzenie charakteryzuje się wagą 2,7kg oraz stosunkowo cichą pracą 34dBA (w trybie ekonomicznym). Dla uproszczenia obsługi systemu kina domowego, projektory HC3U dostarczane są w komplecie z programowalnym pilotem zdalnego sterowania, mogącym sterować dodatkowo dwoma innymi urządzeniami (np. DVD i amplituner).

Projektor dostępny jest w ofercie firmy ProAUDIO-AVT. Jego cena wynosi 9760 zł.

Dystrybutor:

http://www.proaudio.pl


TOP 200