Kim jest CIO Roku 2010? Kim jest CIO Nowego Wzoru?

Jurorzy konkursu CIO Roku opowiadają, jakiego CIO poszukiwali. Kim jest CIO przyszłości, jakie cechy, kompetencje reprezentuje, z jakimi zmierzy się wyzwaniami i jaką pozycję może objąć w firmie?

Wkrótce po ogłoszeniu werdyktu jury Konkursu CIO Roku poprosiliśmy sędziów uczestniczących w pracach tegorocznej edycji zawodów o garść komentarzy dotyczących tego, kim jest według definicji konkursowej najlepszy CIO, kogo poszukiwali i w jaki sposób zmienia się otoczenie pracy top menedżera IT.

CIO nie ograniczajacy się do technologii, wspomagający biznes, świetnie czujący się "w trybie" nieustannej zmiany: laureacji konkursu CIO Roku 2010. Jacek Pulwarski, CIO w PAP, jury Konkursu CIO Roku 2010:

Zobacz również:

  • Analitycy wciąż poszukiwani

Czy wielkość firmy ma znaczenie w konkursie CIO Roku? Czy konkurs zamyka się tylko na CIO reprezentujących największych rynkowych graczy?

Dariusz Zawistowski, CIO w Telepizza Poland, jury Konkursu CIO Roku 2010:

Kim będzie CIO przyszłości? Quo vadis, CIO? Tomasz Kuźmierz, CIO w DnB Nord, jury Konkursu CIO Roku 2010:

W jaki sposób zmienili się CIO na przestrzeni dekady? Co to jest informatyka nowego typu? Kim jest nowoczesny CIO, dokąd zmierza? Robert Lewandowski, CIO w Stroer, jury Konkursu CIO Roku 2010:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200