Kieszonkowa cyfrówka Musteka

Do oferty na rynku polskim trafił nowy aparat cyfrowy firmy Mustek - GSmart D35. Jako pierwszy aparat tej serii posiada on także funkcję dyktafonu.

Kieszonkowa cyfrówka Musteka

GSmart D35 łączy funkcje fotograficznego, , cyfrowej oraz dyktafonu.

Aparat wyposażony jest w przetwornik o rozdzielczości 2 megapikseli. Na tylnej ściance aparatu znajduje się kolorowy 1,5 calowy ekran LCD, na którym można wyświetlić menu aparatu oraz obserwować efekty wykonanej pracy. Urządzenie posiada wyjście TV oraz port USB, który umożliwia przesyłanie zarejestrowanych obrazów do komputera.

Obraz i dźwięk zapisywane są na wbudowanej 16 MB pamięci. Pamięć można rozbudować poprzez karty MMC/SD. Urządzenie rejestruje obrazy w rozdzielczości 1600 x 1200 dpi, która po interpolacji wzrasta do 2144 x 1608 dpi. Posiada wbudowaną lampę błyskową obsługująca funkcję redukcji czerwonych oczu.

Do aparatu dołączony jest zestaw oprogramowania do edycji zdjęć i materiału wideo: Photo ExpressTM SE, Cool 360 TM oraz DVD PictureShow SE. Photo Express umożliwia edycję zapisanych obrazów, Cool 360 służy do wykonywania szerokokątnych panoram aż do panoramy 360. DVD PictureShow SE umożliwia tworzenie pokazów wideo, które można odtworzyć także na stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wymiary urządzenia to: 86 x 42 x 34 mm, a waga 92 g.

Mustek GSmart D35 kosztuje 575 zł.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


TOP 200