Każdy komputer może mieć Bluetooth

Firma Passus wprowadziła do sprzedaży moduł AnyCom Bluetooth USB Adapter, prostą i szybką rozbudowę każdego notebooka i komputera PC (wyposażonego w port USB)o bezprzewodowe łącze Bluetooth.

Firma Passus wprowadziła do sprzedaży moduł AnyCom Bluetooth USB Adapter, prostą i szybką rozbudowę każdego notebooka i komputera (wyposażonego w port USB) o bezprzewodowe łącze Bluetooth.

AnyCom Bluetooth USB Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi łączność bezprzewodową w standardzie Bluetooth - telefonami komórkowymi, PDA, notebookami, komputerami oraz urządzeniami peryferyjnymi, np. drukarkami.

Zobacz również:

Typowe zastosowania AnyCom Bluetooth USB Adapter to przede wszystkim synchronizacja z handheldami i organizerami, synchronizacja kalendarza i książki adresowej z telefonem komórkowym oraz bezprzewodowy dostęp do sieci. Cechą charakterystyczną urządzenia jest większa niż w przypadku innych urządzeń antena, która zapewnia zasięg do 50 m.

Anycom Bluetooth USB Adapter działa w standardzie Bluetooth 1.1 i dysponuje wewnętrzną pamięcią flash, dzięki czemu upgrade urządzenia będą mogły być wykonywane programowo przez użytkownika.

Urządzenie współpracuje z systemami: Windows 98SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP Home Edition, Windows XP Professional, GNU/Linux 2.4.

Dane techniczne:

Typ złącza USB: 1.1

Obsługiwana wersja standardu Bluetooth: 1.1

Antena: zintegrowana w adapterze

Diody LED: sygnalizacja statusu połączenia i transmisji danych

Częstotliwość pasma: 2.402 - 2.495 GHz

Przepustowość: do 1 Mbit/s

Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena netto dla klienta końcowego to 175 EUR.

Więcej infomacji:

PASSUS Sp. z o.o.

ul. Krzywickiego 9

02-078 Warszawa

tel./fax 022 / 8258801, 8258802

mailto:[email protected]

http://www.passus.pl


TOP 200