Katalog UDDI SilverStream

Firma SilverStream udostępniła nowe, bezpłatne usługi katalogowe UDDI ($Universal Description, Discovery and Integration$) dla deweloperów projektujących usługi webowe.

Firma SilverStream udostępniła nowe, bezpłatne usługi katalogowe UDDI (Universal Description, Discovery and Integration) dla deweloperów projektujących usługi webowe.

UDDI mają stanowić pewien rodzaj tzw. żółtych stron książek telefonicznych online, co dla biznesu oznacza możliwość udostępniania informacji o produktach i usługach online, jak również lokalizowania klientów i partnerów.

UDDI jest jednym z kluczowych standardów dla usług webowych, pozwalającym na budowanie aplikacji, które ściągają informacje z różnorodnych źródeł - wewnętrznych i zewnętrznych - przez Internet.

Firma oferuje eXtend JEDDI (Java Description, Discovery and Integration) projektantom bezpłatnie, w celu zachęcenia ich do używania UDDI do publikowania, zarządzania i współdzielenia usług webowych zarówno publicznie, jak i wewnętrznie.

eXtend JEDDI są dostępne w wersji beta pod adresem: software.silverstream.com.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200