Karty AirLancer w ofercie firmy Asterix

Asterix wprowadził do sprzedaży bezprzewodowe karty sieciowe marki Elsa.

Firma Asterix wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowe karty sieciowe ELSA AirLancer - MC-11 oraz PCI-11. Wersja MC-11 jest kartą PC przeznaczoną do komputerów przenośnych, wersja PCI-11 przeznaczona jest do instalacji w komputerach stacjonarnych. W najprostszej konfiguracji sieci wszystkie komputery wyposażone w karty AirLancer kontaktują się bezpośrednio ze sobą bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Karty Airlancer można połączyć z koncentratorami radiowymi Lancom Wireless L-11 i Wireless IL-11 tego samego producenta, które umożliwiają integrację sieci bezprzewodowej z sieciami tradycyjnymi. Urządzenia te mogą pracować również jako routery zapewniając stacjom roboczym dostęp do Internetu za pośrednictwem linii ISDN lub xDSL.

Karta Airlancer PCI-11 jest dostępna dla użytkownika końcowego w cenie netto 1149 zł, a wersja MC-11 - 958 zł. Koszt dodatkowej anteny poszerzającej zasięg bezprzewodowej sieci dla obu typów kart to 396 zł.

Asterix

www.asterix.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200