Kadry

Borys Czerniejewski, dotychczasowy dyrektor departamentu informatyki w Komitecie Badań Naukowych, został dyrektorem ds. kontaktów zagranicznych w InfoViDE. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z KBN był związany od początku swojej kariery zawodowej.

Robert Rudowski, dotychczasowy prezes SA, został przewodniczącym rady nadzorczej spółki. Na stanowisku prezesa zastąpił go Adam Rudowski, dotychczasowy wiceprezes zarządu i dyrektor ds. sprzedaży. Nowym członkiem zarządu został też Cezary Seliga, dyrektor finansowy firmy.

Tomasz Preisler, dotychczasowy kierownik projektu w firmie insitestore.com, objął stanowisko naczelnika wydziału informatyki w Państwowej Agencji Radiokomunikacyjnej.

Patrick Flanagan (29 l.) został nowym dyrektorem ds. strategii biznesowej ICL Poland. Absolwent studiów biznesowych na Portsmouth University, przed przyjazdem do Polski pracował w ICL w Wlk. Brytanii, gdzie odpowiadał za wdrożenia dużych projektów IT.

Jacek Pacholczyk, dyrektor regionalny Novella na Europę Środkową i Wschodnią, został uhonorowany tytułem "Pracownika roku" tej firmy. Z branżą IT związany jest od 1979 r. Od roku 1992 pracuje w Novellu. Na "Pracownika roku" tej firmy był wybierany już trzykrotnie, uprzednio w roku 1993 i 1995.


TOP 200