Kadry

Ove Dahlberg został nowym prezesem Cap Gemini Ernst & Young sp. z o.o.

Ove Dahlberg został nowym prezesem Cap Gemini Ernst & Young sp. z o.o.

Borislav Jankovic (54 l.) został dyrektorem Computer Associates na kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Z wiedeńskiego biura będzie nadzorował pracę lokalnych biur w Polsce, Rosji, Czechach, Słowenii i Chorwacji, na Słowacji i w Węgrzech. Absolwent matematyki Uniwersytetu Nauk Przyrodniczych w Belgradzie. Z CA związany od 11 lat. W tym czasie pełnił m.in. funkcje dyrektora ds. technicznych oraz wicedyrektora oddziału sprzedaży na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Witold Strzelecki, dotychczasowy dyrektor techniczny, zastąpił Jerzego Świtka na stanowisku dyrektora generalnego Cygate Poland.

Przemysław Siuda został dyrektorem operacyjnym oraz członkiem zarządu eCenter sp. z o.o. Doktor nauk technicznych Politechniki Śląskiej, ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Jerzego Waszyngtona w Waszyngtonie. W latach 1996-2001 pracował w Lucent Technologies, gdzie od 1997 r. zajmował stanowisko dyrektora departamentu realizacji kontraktów.

Grzegorz Turniak został mianowany prezesem firmy Jobpilot.pl. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, w latach 1985-1989 prowadził własną firmę komputerową Intersoft. Od 1990 do 1993 r. był dyrektorem Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. W roku 1994 został dyrektorem zarządzającym Neumann Management Institute. Ostatnio przez ponad rok pracował jako menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialny za sektor HR w SAP Polska.

Sławomir Skrodzki został odwołany z funkcji prezesa zarządu ZWUT sp. z o.o. Jego obowiązki tymczasowo przejęli: Harald Eggers, który będzie odpowiedzialny za wszystkie piony biznesowe firmy, oraz Andreas Hoffmann, kierujący działem zarządzania personelem, Centrum Informacji i Szkolenia oraz siecią Sharenet.

Rafał Jagniewski (28 l.), dotychczasowy dyrektor finansowy, został członkiem zarządu Computer Service Support SA. Magister cybernetyki ekonomicznej i informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów MBA w Centrum Kształcenia Menedżerów przy Uniwersytecie Warszawskim przez całą karierę zawodową związany jest z CSS.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200