Juniper udostępnił platformę TX Matrix

Juniper Networks ogłosił dostępność platformy TX Matrix, która została zaprojektowana z myślą o wspieraniu dużych sieci szkieletowych.

Juniper udostępnił platformę TX Matrix
Platforma TX Matrix łączy wiele urządzeń linii T640 (routery; patrz zdjęcie obok), tworząc rozwiązanie szkieletowe zdolne obsłużyć do 3 mld pakietów na sekundę. Platforma korzysta z systemu operacyjnego Junos, oferując pełny zestaw funkcji i usług używanych w najbardziej rozbudowanych sieciach szkieletowych.

Matrix łączy nadmiarową architekturę z funkcjami zapewniającymi wysoką niezawodność systemu operacyjnego Junos, takimi jak Graceful Routing Engine Switchover (GRES), In-service Software Upgrades (ISSU) oraz Bi-directional Forwarding Detection (BFD).

Rozwiązanie (oferujące multiterabajtowe przepustowości) łączy cechy platform o wysokiej gęstości, zoptymalizowanych do instalowania urządzeń w szafach, z modularnym, wielofunkcyjnym systemem operacyjnym, dając jednocześnie możliwość łączenia zwiększającej się liczby pojedynczych jednostek, w jedno, spójne urządzenie. TX Matrix pozwala łączyć ze sobą routery T640, które są oddalone od siebie o 100 metrów, umożliwiając wdrożenie platformy w architekturze zcentralizowanej lub rozproszonej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200