Jednym zdaniem

Firma ELF Lubrifiants Polska podpisała umowę z ASC Partner Group na usługi doradcze i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP J. D. Edwards.

Firma ELF Lubrifiants Polska podpisała umowę z ASC Partner Group na usługi doradcze i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP J. D. Edwards.

Firma Action Sp. z o.o. uzyskała tytuł autoryzowanego dystrybutora Integrated Technology, producenta procesorów WinChip C6 i WinChip2 W2.

Największy polski operator telefoniczny, Telekomunikacja Polska SA podpisała z firmą Society Europienne des Satellites SA umowę, dotyczącą wspólnej eksploatacji profesjonalnej stacji uplinkowej, za pośrednictwem której można będzie udostępniać polskim, koncesjonowanym nadawcom dystrybucję programów telewizyjnych i radiowych w sposób cyfrowy drogą satelitarną poprzez system satelitarny ASTRA.

Firmy MacroSoft Katowice i BSK Leasing podpisały umowę na sprzedaż i wdrożenie zintegrowanego pakietu oprogramowania McLEASE.

MacroSoft Częstochowa dostarczy NTB, firmie zajmującej się produkcją styropianu, zintegrowany pakiet zarządzania przedsiębiorstwem SKID; wartość tego kontraktu wynosi 35 tys. zł.

Connect Distribution, przedstawiciel firmy WRQ, specjalizującej się w produkcji emulatorów terminali i aplikacji sieciowych z rodziny Reflection, wprowadził do oferty najnowszą, siódmą wersję tych produktów.

Profilex podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Optibase, która produkuje systemów do kompresji i dekompresji cyfrowych obrazów wideo i dźwięku w standardzie MPEG.

Globema wprowadziła na polski rynek trzecią wersję oprogramowania Smallworld GIS firmy Smallworldwide, przeznaczoną do opisywania infrastruktury stosowanej przez firmy z branży telekomunikacyjnej, gazowniczej, energetycznej i wodociągowej.

Microsoft i Altkom Matrix podpisały umowę typu Microsoft Independent Software Vendor Royalty License and Distribution Agreement, dotyczącą integracji serwera Microsoft SQL z aplikacjami Altkomu.

NTT Systems rozpoczął sprzedaż komputerów, monitorów i drukarek wraz z polisą ubezpieczeniową w towarzystwie ubezpieczeniowym Hestia na wypadek kradzieży, włamania, pożaru, powodzi itp.

Symantec, producent oprogramowania narzędziowego, poinformował o przejęciu za sumę 65 mln USD firmy Quartedeck, także specjalizującej się w oprogramowaniu narzędziowym.

Symantec jeszcze w tym roku planuje wprowadzić na rynek wersję systemu Norton AntiVirus, przystosowaną do współpracy ze środowiskiem Tivoli Enterprise i Tivoli IT Director.

Microsoft zaprezentował miniaturową wersję swojego systemu operacyjnego Windows, przeznaczoną do wykorzystania w kartach inteligentnych (chipowych).

Według zajmującej się analizą rynku firmy International Data Corporation, w tym roku przychody ze sprzedaży procesorów wyniosą 124,6 mld USD, natomiast w 2003 r. - 232 mld USD.

IBM wprowadził na rynek dedykowaną linię serwerów dla systemu SAP R/3, preinstalowanego na nich w ramach programu Ready-to-Run.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200