Jednym zdaniem

Intel zakończył przejęcie polskiego oddziału Olicom w Gdańsku, który zmienił nazwę na Intel Technology Poland; ok. 6-7 osób z ITP będzie współpracować z warszawskim oddziałem amerykańskiego producenta w zakresie nowych usług - Technical Services Organizations - dotyczących instalacji, obsługi i serwisu sprzętu sieciowego Intela.

Sejm zadecydował, że w budżecie na rok 2000 szkoły otrzymają 70 mln zł na podłączenie do Internetu.

Novell poinformował, że system NetWare 5.1 zostanie wprowadzony na rynek 10 stycznia 2000 r.

Telekomunikacja Polska SA podpisała z Prokom Software SA umowę o wartości 24 mln zł na dostawę sprzętu komputerowego i usługi instalacji oraz konfiguracji dostarczonych elementów.

Telekomunikacja Polska SA podpisała z ComputerLand SA umowę o wartości 11 mln zł na wdrożenie Scentralizowanego Systemu Utrzymania Sieci Abonenckiej Arctus-CL w okręgu wrocławskim.

Ministerstwo Finansów podpisało z Optimus SA umowę o wartości ok. 6 mln zł na dostawę 1010 dla izb i urzędów skarbowych.

Zespół Elektrociepłowni Łódź SA podpisał z firmą umowę o wartości 1,8 mln zł na wdrożenie systemu GIS - Smallworld 3.

Computer Service Support i Formus Polska zawarły umowę, na mocy której CSS będzie sprzedawał produkty i usługi nowego partnera; firma otrzymała również status autoryzowanego podwykonawcy instalacji sieci i okablowania strukturalnego na potrzeby sieci Formus-Net.

The Polished Group opracował dla agencji Reuters serwis informacyjny Polish Securities Service do przeglądania informacji o spółkach giełdowych; system PSS umożliwia prezentację informacji wg preferencji użytkownika.

Elektrim przejmie za 2,2 mln zł od BRE Banku akcje bydgoskiej spółki El-Net.

Bull i IBM przedłużyły na 5 lat umowę dotyczącą rozwijania systemów Unix opartych na procesorach Power i systemie AIX.


TOP 200