Jednolita strategia Legato i EMC

Firmy Legato Software i EMC wprowadzają nową, jednolitą strategię rozwoju systemów zarządzających obiegiem informacji. Dzięki nowej strategii użytkownicy będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty w zakresie narzędzi zarządzających danymi i dokumentami.

Przyjęta strategia ma na celu udoskonalanie aplikacji realizujących następujące zadania: zabezpieczanie i archiwizowanie danych (NetWorker, ArchiveXtender), zarządzanie dokumentami (ApplicationXtender, WebXtender) oraz zwiększanie niezawodności pracy takich pakietów, jak AAM i CoStandby Server). Legato zapowiada też, że wprowadzi w najbliższym czasie do swojej oferty nowe wersje oprogramowania NetWorker.

Podobnie jak dotychczas, rozwiązania Legato Software pozostaną systemami otwartymi, umożliwiając konsolidację heterogenicznych platform i systemów w ramach jednego rozwiązania. W najbliższym czasie zostaną wprowadzone istotne zmiany do pakietu Legato NetWorker (nowy interfejs graficzny oraz uproszczona konfiguracja systemu). Więcej informacji można uzyskać na stronach:http://www.legato.com ihttp://www.s4e.pl .

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200