Jak zniszczyć notebooka?

Brytyjska firma ubezpieczeniowa Complete Computer Cover opublikowała bardzo ciekawy raport, zawierający sporządzone przez jej klientów opisy wypadków, w wyniku których zniszczeniu uległy ich notebooki.

Brytyjska firma ubezpieczeniowa Complete Computer Cover opublikowała bardzo ciekawy raport, zawierający sporządzone przez jej klientów opisy wypadków, w wyniku których zniszczeniu uległy ich .

Jednym z nich jest przypadek pewnego nieszczęsnego psa, który usiłował zjeść laptopa – na swoje nieszczęście zaczął jednak od przewodu zasilającego. Sprawa skończyła się tragicznie – zarówno dla czworonoga, jak i komputera.

Zobacz również:

Inne, nie mniej interesujące przypadki to: rzucenie w wyświetlacz komputera żelazkiem, rozlanie na całej jego powierzchni koktajlu mlecznego (od tej pory firma raczej odradza pracowanie z komputerem podczas posiłku), a także zrzucenie komputera z mostu.

Przedstawiciele Complete Computer Cover (firma zajmuje się ubezpieczaniem sprzętu komputerowego), przy okazji raportu zwrócili również uwagę na fakt, iż użytkownicy komputerów zdecydowanie większe szkody ponoszą na skutek nieuwagi oraz braku rozsądku niż na skutek działalności złodziei.