Jak wymienić używane urządzenia firmowe na zniżkę na nowy sprzęt? Sprawdź, jak działa odkup sprzętu w iMad!

Materiał promocyjny Twoja firma potrzebuje nowego sprzętu IT, ale ogranicza Cię budżet? Sprawdź, jak wymienić używane urządzenia na zaawansowane technicznie najnowsze MacBooki od Apple. iMad oferuje atrakcyjne zniżki na nowe komputery w zamian za używane, ale nie starsze niż sześcioletnie urządzenia. Dowiedz się, jak zaktualizować zasoby komputerowe Twojej firmy.

Inwestuj mądrze: jak Twoja firma może zaoszczędzić na nowym sprzęcie IT?

iMad chętnie odkupi od Twojej firmy laptopy dowolnego producenta, pod warunkiem, że nie jest on starszy niż 6 lat. Uzyskane w ten sposób środki możesz zainwestować w nabycie lub najem najnowszych modeli MacBooków od Apple.

Pozbywając się używanego sprzętu IT możesz otrzymać zniżkę na zakup lub najem nowego. Mało tego, Twoi pracownicy mogą nabyć sprzęt firmowy, na którym dotychczas pracowali, na użytek własny. W ramach tej akcji, nasi specjaliści przygotują spersonalizowaną stronę internetową, na której Twoi pracownicy będą mogli nabyć interesujące ich urządzenia, na które iMad udzieli 24 miesięcznej gwarancji.

Wszystkie środki pozyskane z odkupu możesz przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z zakupem lub najmem nowoczesnych urządzeń Apple. Wybierając najem masz gwarancję, że środki z odkupu pomniejszą opłaty za najem.

Odkup starego sprzętu IT i zastąpienie go nowym - najbardziej ekonomiczny proces aktualizacji sprzętu w Twojej firmie

Firmy takie jak iMad oferują atrakcyjne ceny za używane urządzenia IT, co przekłada się na znaczące oszczędności. Opcja ta pozwala nie tylko na zmniejszenie wydatków, ale również na ekologiczne i odpowiedzialne pozbycie się sprzętu, który nadal może przydać się innym użytkownikom.

Zdecyduj się na odsprzedanie starych komputerów i mądrze rozdysponuj pozyskane w ten sposób środki, aby zapewnić swojej firmie najnowsze technologie w przystępnej cenie.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o wymianie dotychczas używanych urządzeń firmowych na nowe - poznaj szczegóły procesu odkupu sprzętu w iMad

Jak rozpocząć współpracę z iMad:

  • Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz na stronie https://imad.pl/trade-in/ lub przesyłając nam listę numerów seryjnych urządzeń, które planujesz sprzedać, na adres e-mail: [email protected].
  • Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, precyzyjnie określimy wartość rezydualną (tę, którą sprzęt zachowuje po pewnym okresie użytkowania) każdego zgłoszonego nam urządzenia.
  • Jeśli zaproponowane przez nas ceny odkupu będą dla Ciebie satysfakcjonujące, odkupimy od Ciebie stare urządzenia IT.
  • Jeśli chcesz, możemy też odsprzedać stare urządzenia Twoim pracownikom do użytku prywatnego.
  • Środki z odkupu możesz w całości przeznaczyć na wynajem firmowego sprzętu Apple w iMad.
  • Jeśli zdecydujesz się na najem, miesięczna wysokość opłaty za najem nie ulegnie zmianie przez cały czas trwania umowy, a już na 12 miesięcy przed jej wygaśnięciem możesz zdecydować się na kolejną wymianę sprzętu IT.
  • Wyposażając firmę w najnowsze modele MacBooków od Apple możesz liczyć na indywidualne wsparcie techniczne naszych specjalistów przez 90 dni oraz niezbędne szkolenie.

I jeszcze jedno: pomożemy Ci w przeniesieniu wszystkich danych na nowe urządzenia oraz w ich konfiguracji, zadbamy też o ich bezpieczeństwo.

Nowy start z iMad – jak optymalizacja kosztów i nowy sprzęt IT pomogą w rozwoju Twojej firmy

Rozwój Twojej firmy wymaga nie tylko innowacyjnych strategii biznesowych, ale także zaawansowanych technologicznie narzędzi, które usprawnią codzienną pracę.

iMad oferuje atrakcyjne rozwiązania, które pozwalają na wymianę przestarzałego sprzętu IT na nowoczesne, wydajne komputery. Poprzez skorzystanie z oferty odkupu masz możliwość nie tylko pozbycia się dotychczas używanych urządzeń, ale również zyskania atrakcyjnych zniżek na zakup lub najem nowego sprzętu. Oznacza to nowe możliwości dla Twojego zespołu.

Odkryj szanse, jakie otwiera przed Tobą iMad i zainwestuj w przyszłość swojej firmy z naszym wsparciem. Skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy kompleksową obsługę i bezpieczeństwo danych, gwarantując, że proces wymiany urządzeń firmowych na nowe przebiegnie szybko i bezproblemowo.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]