Jak wykorzystywać innowacje w niepewnych czasach?

Innowacja to już nie wybór strategiczny, ale konieczność! Jak uczynić z niej największy atut przedsiębiorstwa już 25 października powie gość konferencji Harvard Business Review Polska, "ojciec innowacji" dr Robert G. Cooper. A już dziś można pobrać za darmo raport specjalny dotyczący innowacji w niepewnych czasach!

Co robić, by osiągnąć szybki i znaczący wzrost? Jakich umiejętności wymaga przełomowa innowacja? Z jakiej perspektywy warto przyjrzeć się firmie, aby zwiększyć jej efektywność? Zapraszamy na konferencję "Innowacja napędzająca rozwój Twojej firmy"! Dla czytelników Computerworld organizator przygotował specjalną zniżkę!

Gościem specjalnym konferencji będzie dr Robert G. Cooper - światowy autorytet w dziedzinie innowacji i wprowadzania nowych produktów. Badania przeprowadzone na ponad 3000 organizacji pozwoliły mu opracować przełomowe narzędzia i metody, m.in. koncepcję diamentu innowacji (innovation diamond) i proces faza-bramka (Stage-Gate®), umożliwiające tworzenie skutecznych strategii innowacyjnych. Z pracy dr. Coopera korzysta obecnie 80% firm amerykańskich lub zachodnioeuropejskich, m.in. tacy liderzy innowacji, jak: Procter & Gamble, Nestle, BMW, czy Lego. Jako konsultant i mówca jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych prelegentów w swojej dziedzinie.

Zobacz również:

  • Nowości zaprezentowane na Red Hat Summit 2022
  • Znamy zwycięzcę konkursu OVHcloud Startup Program Showcase

Harvard Business Review Polska już 25 października 2011 r. zaprasza na konferencję "Innowacja napędzająca rozwój Twojej firmy", na której "ojciec innowacji" przedstawi rozwiązania, umożliwiające efektywne zarządzanie procesem innowacji w przedsiębiorstwie.

Jak wykorzystywać innowacje w niepewnych czasach?

Uwaga: czytelnicy Computerworld otrzymują 40% zniżki na udział w konferencji!

Konferencja odbędzie się 25 października w Warszawie w Hotelu Hyatt. Ponieważ zainteresowanie wydarzeniem jest duże, osoby zainteresowane powinny jak najszybciej rezerwować miejsca za pośrednictwem strony internetowej. Przy zgłaszaniu udziału proszę wpisać kod rabatowy: cw i skorzystać z 40% zniżki dla czytelników Computerworld!

Jak wykorzystywać innowacje w niepewnych czasach? Harvard Business Review Polska zachęca do pobrania darmowego raportu specjalnego na stronie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200