Jak radzić sobie z danymi

Dzisiaj (27 kwietnia) w Warszawie odbywa się kolejna edycja konferencji IDC z cyklu Storage Roadshow CEMA 2004. Spotkanie jest okazją do dyskusji o najnowszych trendach związanych z wykorzystaniem systemów pamięci masowych w przedsiębiorstwach i obsługą wciąż rosnącej ilości danych. Specjaliści IDC podsumują ponadto sytuację na rynku pamięci masowych w Europie Środkowej i Wschodniej w 2003 r.

Jak radzić sobie z danymi

„Wszystko, począwszy od rozwiązań stosowanych w systemach biurowych, poprzez bankowość internetową, handel elektroniczny a skończywszy na CRM przyczyniło się do nagłego zwiększenia przepływu danych. Z naszych badań wynika, że wiele firm nie może sobie z tym poradzić. Jedyne rozwiązanie jakie stosują to ciągłe inwestowanie w pamięci masowe” – twierdzi Darian Bird, analityk IDC.

W 2003 r. wydatki na systemy pamięci masowych w regionie zwiększyły się o 18%. Z prognoz IDC wynika, że ten segment rynku IT w Europie Środkowej i Wschodniej do 2007 r. będzie rósł w tempie 15% rocznie, a jeszcze szybciej wzrastać będzie pojemność pamięci dyskowych.

Zobacz również:

Konferencja przeznaczona jest dla kadry zarządzającej, zwłaszcza szefów działów IT.

Więcej informacji:

http://www.idcpoland.pl/konferencje/event.php?forum=storage04


TOP 200