Jak przeprowadzić wdrożenie BYOD?

Już wkrótce będziesz mógł dowiedzieć się, jak przebiegło wdrożenie BYOD w trzech firmach działających na polskim rynku.

Jak przeprowadzić wdrożenie BYOD?

Konferencja BYOD

Piątego grudnia odbędzie się druga edycja organizowanej przez Computerworld konferencji Bring Your Own Device: Enterprise Mobility Summit. Osoby biorące udział w tym wydarzeniu będą mogły zdobyć konkretną wiedzę na temat tego, jak wdrożyć BYOD w swojej firmie. Doświadczeniem i cennymi radami podzielą się przedstawiciele trzech różnych firm reprezentujących trzy różne branże:

  • Wojciech Południewski – Global IT Operations Director firmy Hempel przedstawi proces tworzenia I implementacji polityki mobilnej, zastosowane narzędzia MDM oraz wyzwania związane z rozwojem aplikacji mobilnych.
  • Łukasz Piątkowski – architekt rozwiązań biznesowych w SAP Polska przedstawi najlepszy praktyki firmy w zakresie organizacji i wdrożenia projektów BYOD, a także rozwiązania informatyczne pozwalające wdrożyć bezpieczną i zarządzalną infrastrukturę mobilną.
  • Patryk Gęborys – manager w zespole Business Security w firmie PwC opowie natomiast jakie kwestie należało rozważyć i jakie decyzje należało podjąć aby program BYOD z powodzeniem został wdrożony w PwC.

Prezentacje zostaną przedstawione w formie case study, z których będzie można wynieść konkretną wiedzę pozwalającą przygotować swoją organizację do wdrożenia BYOD.

Te i inne prezentacje znalazły się w programie konferencji BYOD II – Enterprise Mobility Summit, która odbędzie się piątego grudnia w Warszawie. Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w tym wydarzeniu. Liczba miejsc na konferencji jest ściśle ograniczona. Kliknij tutaj, by zarezerwować swoje miejsce na konferencji.

Zobacz również:

  • Dlaczego musimy dbać o bezpieczeństwo naszych komputerów?
  • Na Trusted Economy Forum 2023 dowiemy się, że biznes i sport łączy jedno: zaufanie

Jak przeprowadzić wdrożenie BYOD?

Konferencja BYOD II

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200