Jak podnieść wydajność infrastuktury IT nawet 10-krotnie?

Podczas najbliższej konferencji Best in Cloud 2013 - Wojciech Ehrenfeld, Dyrektor Pionu IT Grupy Onet, opowie o efektach odważnej i innowacyjnej strategii Cloud Computingu onettechnologie.pl. Jury i publiczność ubiegłorocznej konferencji Best in Cloud najwyżej oceniła chmurę Onetu, przyznając grupie tytuł Best in Cloud 2012. Zwycięzcy ubiegłorocznego konkursu opowiedzą, co nowego w ich rozwiązaniu, jak zmienił się rynek i dostępne możliwości.

Best in Cloud to nasza propozycja rzeczowej dyskusji o Cloud Computing w polskich firmach. O najlepszych pomysłach i przykładach zastosowania rozwiązań Cloud Computing w rodzimych uwarunkowaniach.

Konferencja Best in Cloud zogniskowana jest wokół wystąpień 6 finalistów konkursu Best in Cloud. To będzie duża porcja doświadczenia, wiedzy, inspiracji. Podanej w sposób syntetyczny i interaktywny, łącząc wymiary biznesowy, strategiczny i technologiczny.

Zobacz również:

  • Jak wygląda rynek rozwiązań chmurowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej po dekadzie od powstania?
  • Najpopularniejsze stanowiska pracy w chmurze obliczeniowej

W programie konferencji m.in.:

- Best in Cloud 2013 - case studies finalistów konkursu: Rainbow Tours, LOT.com, piLAB, Grupa Trakcja, WWF, Concordia Ubezpieczenia.

- Gość specjalny konferencji dr Wojciech Rafał Wiewiórowski, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, podczas interaktywnej sesji udzieli odpowiedzi na pytania Uczestników. Już dziś, rejestrując swój udział w konferencji, możesz zgłosić pytanie do GIODO!

- Prezentacja wyników badania klientów i dostawców usług Cloud Computing w Polsce

- Ogłoszenie wyników konkursu Best in Cloud 2013 i uhonorowanie laureatów

Dowiedz się:

- Co zmieniło się w ostatnim roku na rynku rozwiązań cloudowych i ich wdrożeń oraz jak możesz je wykorzystać w swojej firmie?

- Jak wykorzystać rozwiązania cloudowe do rozwoju biznesu i większej efektywności IT?

- Jak mierzyć koszty usług i jak szacować potencjalne zyski z wdrożeń rozwiązań chmurowych?

- Jak zabezpieczyć swoje dane w chmurze

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200