Jak negocjować umowy IT z korzyścią dla Twojej firmy?

Umowy wdrożeniowe, umowy licencyjne czy serwisowe należą do najbardziej skomplikowanych pod względem zawiłych przepisów prawnych. W gąszczu załączników i aneksów łatwo o niedopatrzenie. Skutki niekorzystnego kontraktu są bolesne dla firmy, gdyż mogą wiązać się z wysokimi karami pieniężnymi za zerwanie warunków umowy, czy kosztownymi sporami sądowymi ciągnącymi się latami.

Dlatego 18 czerwca 2013 Computerworld organizuje warsztaty, które pokażą jak w drodze negocjacji wypracować właściwe umowy IT, dzięki którym unikniesz niepotrzebnego ryzyka.

Dzięki tym warsztatom:

1. Nauczysz się samodzielnie weryfikować klauzule umowne.

2. Zdobędziesz kompetencje do trafnej oceny ryzyka prawnego związanego z zawarciem umowy IT.

3. Uzyskasz informacje na jakie pułapki zastawiane przez Dostawców zwracać uwagę przy zawieraniu umów wdrożeniowych oraz umów utrzymaniowych.

4. Będziesz miał możliwość indywidualnych konsultacji z jednym z najlepszych w Polsce ekspertów od umów wdrożeniowych.

Poznaj szczegółowy program szkolenia >>>

Warsztaty poprowadzi Marcin Maruta - radca prawny i wspólnik Kancelarii Maruta i Wspólnicy, od kilkunastu lat specjalizujący się w umowach IT, doradzający największym polskim i zagranicznym firmom, zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców.

To jeszcze nie wszystko!

Do 4 czerwca specjalna promocja - zapłać 1499 zł netto zamiast 1999 zł netto.

Zapisz się już teraz!

Zapraszamy do udziału w warsztatach!

Zespół Computerworld

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200