Jak dostosować się do nowej rzeczywistości technologicznej. Podcasty Computerworld TOP200

Jak dostosowywać posiadany bagaż technologiczny do nowych wymogów, modernizować dotychczasowe aplikacje do nowych technologii, a w dodatku zrobić to z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa? Dowiecie się tego z naszego podcastu.

Rozwój technologii przenosi organizacje na wyższy poziom biznesu. Tak przynajmniej chcielibyśmy to widzieć - nowe rozwiązania, narzędzia cyfryzują firmy, dostosowując je do realiów współczesnego rynku. Ale czy taka jest rzeczywistość? Organizacje z systemami legacy, branże regulowane, w których mimo wszystko cyfryzacja musi iść inną drogą, czy inwestycje IT, które wciąż się amortyzują – w wielu przypadkach tak wygląda rynek. Nie oznacza to jednak, że takie firmy skazane są na porażkę. Istnieją sposoby, by dostosowywać posiadany bagaż technologiczny do nowych wymogów, modernizować dotychczasowe aplikacje do nowych technologii, a w dodatku zrobić to z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. O tym rozmawiamy z naszymi gośćmi, ekspertami z firmy MicroFocus. Zapraszamy do słuchania.

Zobacz również:

  • 7 grzechów cyfrowej transformacji
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200