Jabra Supreme UC - zestaw słuchawkowy dla mobilnego biznesu

Jabra Supreme UC pracuje podobnie jak wprowadzony na rynek w 2011 r. zestaw Jabra Supreme, oferując jednak nowe możliwości, głównie dzięki obsłudze technologii Unified Communication (zunifikowana komunikacja).

Wbudowany adapter USB z Bluetooth umożliwia podłączenie urządzenia do laptopa, smartfonu, tabletu lub telefonu, co pozwala na wykorzystywanie zestawu zarówno do rozmów online, jak i tradycyjnych połączeń. Zestaw można jednocześnie podłączyć do kilku urządzeń zewnętrznych i za pomocą jednego przycisku zmieniać szybko kanał komunikacji.

Jabra Supreme UC redukuje szumy oraz został wyposażony w system Noise Blackout 3.0, który niweluje odgłosy z tła podczas prowadzonej rozmowy. Produkt pozwala korzystać z różnych sposobów komunikacji dzięki możliwości integracji z aplikacjami Microsoft, Cisco, Skype czy Avaya oraz urządzeniami mobilnymi.

Zobacz również:

  • Zoom oferuje nową, rozszerzoną platformę komunikacyjną
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200