JTT Computer poszerza ofertę komponentów

W ofercie wrocławskiej firmy JTT Computer znajdą się na początku października nowe komponenty firm Aopen, MSI, Quantum, Matrox oraz Teac.

Wrocławska firma JTT Computer zawarła szereg nowych umów dystrybucyjnych, na mocy których w jej ofercie znajdą się nowe komponenty firm takich jak Aopen, MSI, Quantum, Matrox oraz Teac. W październiku JTT rozpocznie dystrybucję produktów Aopen: płyt głównych, kart graficznych, napędów CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM i DRW. Drugą nowością w JTT Computer będą karty graficzne i płyty główne wyprodukowane przez firmę MSI (Micro-Star). W ofercie dystrybucyjnej JTT znajdą się także karty graficzne kanadyjskiej firmy Matrox oraz dyski marki Quantum. Te ostatnie trafią do oferty dystrybucyjnej JTT Computer oraz zostaną wykorzystane jako komponenty w komputerach Adax. Podobnie jak w przypadku porozumienia z Quantum, także umowa z japońską firmą Teac (dostawcą m.in. napędów optycznych) ma podwójny charakter. Dotyczy dostaw komponentów na potrzeby produkcji komputerów Adax (umowa OEM) oraz sprzedaży dystrybucyjnej.

JTT Computer

tel. (71) 3475 868

faks (71) 3475 805

www.jtt.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200