JDEdwards w Nida Gips

Spółka Hogart rozpoczęła adaptację systemu klasy ERP - JDEdwards (wersji OneWorld XE) w zakładach Nida Gips należących do koncernu Lafarge. Implementacja systemu opierać się będzie na czterech modułac...

Spółka Hogart rozpoczęła adaptację systemu klasy ERP - JDEdwards (wersji OneWorld XE) w zakładach Nida Gips należących do koncernu Lafarge. Implementacja systemu opierać się będzie na czterech modułach: Finanse, Produkcja, Remonty oraz Kontrola Jakości. Docelowo z systemu korzystać będą wszystkie spółki należące do koncernu Lafarge, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Pierwszy etap wdrożenia systemu w Nida Gips (moduły finansowo-księgowe) zakończy się do końca tego roku. Oddanie systemu do użytku zostało zaplanowane na koniec 2002 roku. Oprogramowanie zostało zainstalowane na intelowskiej platformie sprzętowej i współpracuje z bazą danych Oracle.

Zobacz również:

  • Jak z sukcesem cyfryzować firmę? Nowy podcast
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Z jakich technologii korzystają polscy programiści? Wnioski z badania Stack Overflow

Na bazie wdrożenia systemu JDEdwards, w Nida Gips planowana jest w przyszłości jego rozbudowa o moduły planowania sprzedaży, dystrybucji i elektronicznej wymiany danych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200