Intertelecom '99: Połączenia pakietowe

"Nie nastawiamy się na pokazywanie pudełek. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji" - deklarują przedstawiciele Cisco Systems.

"Nie nastawiamy się na pokazywanie pudełek. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji" - deklarują przedstawiciele Cisco Systems.

Doradcy z amerykańskiego koncernu, obecnego na łódzkich targach po raz pierwszy, skupią się na promowaniu rozwiązań do tworzenia sieci telefonii pakietowej. Odwiedzający stoisko Cisco Systems uzyskają wiele informacji o kosztach utrzymania i podstawowych zaletach trójwarstwowej architektury wirtualnego switcha telefonicznego. Będą mogli uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące szczegółów konstrukcji transportowej, sygnalizacyjnej i usługowej warstwy systemu telefonii. "Przejście od tradycyjnych metod transmisji głosu, danych i obrazu do modelu telefonii otwartej można porównać do rewolucji związanej z migracją od mainframe'ów do architektury klient-serwer" - mówią przedstawiciele firmy.

Szczególnie promowane będą produkty związane z usługami sieci inteligentnej i rozwiązania typu Voice over IP. Prawdopodobnie zostanie pokazane rozwiązanie Service Selection Gateway Cisco 6510, które - współpracując z oprogramowaniem internetowym Service Selection Dashboard - pozwala operatorom internetowym na wprowadzanie usług indywidualnie dostosowywanych do potrzeb konkretnych użytkowników. Dzięki temu oprogramowaniu użytkownik może uzyskać dostęp równocześnie do wielu usług i adresatów. Produkt ten jest skierowany przede wszystkim do dostawców usług internetowych, którzy mogą w ten sposób wprowadzić zróżnicowaną taryfę za korzystanie z sieci WWW.

Cisco zaprezentuje prawdopodobnie również rozwiązania dostępowe DSL i kablowe, routery z serii Cisco uBR 904, uBR7200 i 1400, a także urządzenia współpracujące z tymi produktami.


TOP 200