Internetowy sklep Logitech

Logitech Polska wraz z firmą Kompserwis uruchamia sklep z pełną ofertą produktów szwajcarskiego producenta.

Logitech Polska wraz z firmą Kompserwis uruchamia sklep z pełną ofertą produktów szwajcarskiego producenta.

Uruchomienie sklepu jest początkiem procesu autoryzacji sklepów internetowych z ofertą produktów Logitech. Sklep firmy Kompserwis pod adresemhttp://www.logitech-sklep.com.pl/ zawierać będzie pełną ofertę produktów Logitech, Dexxa oraz Labtec dostępnych na polskim rynku. Poza możliwością zakupu towarów, w sklepie klienci uzyskają pomoc techniczną, dostęp do informacji na temat technologii zaimplementowanych w produktach Logitech, najnowsze sterowniki, polskie instrukcje do oferowanych produktów oraz niezbędne certyfikaty.

Zobacz również:

  • Uwaga na tę aplikację Google Play - zawiera groźny malware
  • Powstała przeglądarka dedykowana do obsługi kryptowalut
  • Kod źródłowy WWW sprzedany

"Sklep firmy Kompserwis jest doskonałym przykładem na to jak można oferować nasze produkty użytkownikom końcowym. Dzięki ścisłej współpracy z firmą Kompserwis mogliśmy uczestniczyć w współtworzeniu sklepu internetowego który oferować będzie pełną gamę naszych produktów" - powiedział Piotr Wochniak, Country Manager Logitech Polska.

"Bardzo cieszymy się, że z tego nasz sklep jako pierwszy otrzymał autoryzacje od Logitech Polska. Dzięki ścisłej współpracy z polskim oddziałem Logitech będziemy mogli zaoferować naszym klientom pełną bazę informacji na temat produktów Logitech, doskonałą dostępność produktów oraz wszystko to, czego potrzebować będą użytkownicy przyszli, jak i obecni produktów Logitech" – powiedział Marcin Drobny, współwłaściciel firmy Kompserwis.

Więcej informacji:

http://www.logitech-sklep.com.pl

Logitech Polska

Ul. Goszczyńskiego 9/1

02-610 Warszawa

tel. +48 (22) 844 82 78

tel / fax. +48 (22) 844 81 69

http://www.logitech.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200