Internetowy przewodnik po olimpiadzie

Dzisiaj, to jest 13 sierpnia, obejrzymy otwarcie igrzysk olimpijskich w Antenach. Tysiące internautów będzie od tego momentu nawigować po Sieci w poszukiwaniu wiadomości o największym w tym roku wydarzeniu sportowym. A oto krótki spis zawierający adresy, które entuzjaści olimpiady powinni koniecznie dołączyć do swoich list Ulubione.

Oficjalna witryna tegorocznych igrzysk olimpijskich (do wyboru język angielski, francuski i grecki) znajduje się pod tym adresem. Jeśli kogoś interesuje historia olimpiad, może zajrzeć na następujące strony: 1, 2 i 3.

Wyniki zmagań sportowców będą publikowane na całym świecie na tysiącach stron WWW. A oto dla przykładu dwie strony angielskojęzyczne, na których będzie można zawsze znaleźć najświeższe informacje: Yahoo i Google. Jeśli chodzi o polskie zasoby, warto zajrzeć na witrynę Interii.

Zobacz również:

  • Kod źródłowy WWW sprzedany

Jeśli ktoś lubi wybiegać w przyszłość powinien wiedzieć, że istnieje już witryna promująca następną olimpiadę, która odbędzie się w 2008 r. w Pekinie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200