Internetowe kredyty dla firm

LG Petro Bank wprowadził możliwość ubiegania się o kredyt na działalność gospodarczą poprzez Internet. Bank utrzymuje, że jest to pierwsza taka usługa w Polsce. Dostępne dotychczas oferty w zakresie internetowych kredytów i ubezpieczeń skierowane były głównie do klientów indywidualnych.

LG Petro Bank rozpoczyna oferowanie kredytów dla firm poprzez Internet. Oferta skierowana jest do firm prowadzących działalność gospodarczą od minimum dwóch lat, których obroty nie są mniejsze niż 3 mln zł rocznie. Warunkiem jest również prowadzenie pełnej księgowości. Kredyty udzielane są na okres do 10 lat.

Wnioski kredytowe można składać poprzez odpowiedni formularz w serwisie internetowym banku. W ciągu 48 godzin pracownicy LG Petro Bank dokonają weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawcy. Umowa końcowa zawierana jest podczas spotkania klienta z przedstawicielem banku.

Zobacz również:

  • Hakerzy podszywający się pod Merkel wzięli na cel prezes Europejskiego Banku Centralnego
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

Internetowe kredyty oraz ubezpieczenia majątkowe czy komunikacyjne oferuje już w Polsce klika instytucji finansowych. LG Petro Bank utrzymuje, że jego nowa usługa jest pierwsza na rynku ofertą tego typu przeznaczoną specjalnie dla firm.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200