Internetowa rejestracja czasu pracy

Firma The Polished Group SA (TPG) stworzyła internetowy System Rejestracji Czasu Pracy Argus.

Firma The Polished Group SA (TPG) stworzyła internetowy System Rejestracji Czasu Pracy Argus.

System Argus służy do rejestrowania i zapisywania w bazie danych zdarzeń typu wejścia do i wyjścia z pracy, delegacje, urlopy. Umożliwia on również ograniczenie dostępu do wydzielonych stref w miejscu pracy dla poszczególnych pracowników lub całych ich grup.

Argus opiera się na Internecie. Dzięki temu pracownicy firmy mają stały dostęp do wszystkich informacji zgromadzonych w systemie, a także możliwość administrowania nim, bez względu na swoją fizyczną lokalizację.

Zobacz również:

  • Tworzenie kopii zapasowych baz danych zależy od sposobu ich dostarczania
  • Jak wykryć lukę w Log4j w swoich aplikacjach

Korzystając z systemu pracownicy mogą szybko dowiedzieć się, czy osoba, z którą chcą się skontaktować, znajduje się na terenie przedsiębiorstwa czy też poza nim oraz kiedy wróci.

Inną zaletą systemu Argus, która jest związana z wykorzystaniem Internetu, jest relatywnie niski koszt implementacji tego rozwiązania - z systemu można bowiem korzystać w modelu ASP. Dogodny jest także sposób licencjonowania - nabycie jednej licencji umożliwia korzystanie z systemu przez wszystkich pracowników firmy, bez względu na jej wielkość.

Firma The Polished Group SA specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie aplikacji internetowych i intranetowych. Firma ta stworzyła do tej pory m.in. System Obsługi Rekrutacji (SOR), Grendel Ad Server oraz system Profilowania i Rekomendacji Presto!. TPG jest także twórcą serwisu ce-market.com - elektronicznego handlu metalami.

Informacje na temat systemu Argus są dostępne pod adresem: http://argus.tpg.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200